Rüyada Yalan Görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Hoca Moderatör
  Hoca
  Moderatör

  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 16,686
  Tecrübe Puanı: 206

  Rüyada Yalan Görmek


  RÜYADA YALAN TABİRİ

  Rüyada yalan iyi sayılmaz. Yalan söylediğini görmek düşünmeden yaptığınız işler yüzünden hem kendinize hem de etrafınızdakilere zarar vereceksiniz demektir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 654
  Tecrübe Puanı: 7

  Cevap: Rüyada Yalan Görmek


  Rüyada yalan görmek söyledikleri ve yaptıkları bir birini tutmayan ve çevirmiş olduğu tüm oyunların bozulmasına ve bu nedenle niyetini belli etmesine yada yalan söylediğini görmüş isen gerçek niyetlerinizi başkalarından gizleyerek insanları kandıracağınıza be bu sayede insanların güvenini kazanarak kendinize çıkar sağlamak için kullanacağınıza işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada yalan görmek


  Selamın aleyküm ben bir takım rüyalar gördüm ve bilinç altımdan gelmediğini düşündüğüm bir rüya. Dgs ınavına hazırlanıyorum gerçekte çok dert etmiş değilim kazanmayı yalnız Allaha dua etmiştim kazanmayı nasipmet Allahım demiştim neyse rüyamda üniversite kazandığım haberi geliyorxdu ailemin yanındaydım biraz kibirleniyordum ve biraz sohbet edince annanem kendisini çok severim ben sana maddi açıdan yardım ederim diyordu sonra babanemde kıskanmış gibi bende yardım ederim diye yemin ediyordu babannemide severim yalnız eskiden annemi üzmüş o yüzden pek yakın değilim kalbini açıp bakadım ama birazda cimri bir takım malı var ve oğlu sıkıntıdayken vermek istemedi baheneler vs oğlu yani babamda kalbini kırmadı. Babannemin bize gelmesi dışında annem hiçbirşeye karışmaz ben ve babamda ikisinin arasında bir yerdeyiz kimseyi kırmadan geçiniyoruz. Sizce sıradan bir rüyamı yoksa sizin vesilenizle birşey mi anlamam gerekiyor hatırladığım iki rüyadan biriydi şimdiden teşekkürler.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yalan Görmek


  Aleykum selam. Her ne kadar bilinçaltı demesen de bunu tam bilemeyiz. Ancak yorum olarak çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin gerçekte de başarılara imza atacağına, hayatında kazançlı olacağına ve hedeflerine Allah'ın izniyle ulaşacağına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  arvenim Üye
  arvenim
  Üye

  Üye No: 118537
  Mesaj Sayısı: 9
  Tecrübe Puanı: 1

  Ruyamda eşimin calistigi yere ziyarete gidiyorum.
  Esimin arkadaslari esime sessizce mektup işini ne yaptin diye soruyolar.
  Esim bir tedirgin oluyor.
  Sonra ben ne mektubu diye üsteleyince arkadaslari.
  Arkadaslari bayan bu arada.
  Eski sevgilisi seni unutamadim karindan bosan gel diye mektup atmis esine haberin yok mu diyorlar.
  Ben cok sinirleniyorum.
  Ama orda belli etmiyorum.
  Esim cok tedirgin oluyor ben seni sewiyorum ama eski sevgilim pesimi birakmiyor sen rahatsiz olursun diye soylemedim diyor.
  Ve ben esimin arkadaslarina kim bu eski sevgili diye soruyorum.

  Bana parmaklariyla eski sevgilinin baş harfini yapiyorlar.
  Ve o anda dehsete kapiliyorum gercekten esimin ayni isyerinde çalistigi ve o bas harfiyle ismi olan eski sewgilisi var yormlarmisiniz


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Bu gördüğün rüyan tamamen bir bilinçaltı rüyasıdır. Buna başka da bir anlam vermek mümkün değildir ve doğruda değildir. İnsanın etkilendiği herhangi bir olay yada bir düşünce rüyasına herhangi bir şekilde yansıması son derece normaldir. Bunları önemsememek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.