Git İlk 12
Rüyada Yemek Görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi
 1. 15
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yemek Servisi


  Selâmünaleyküm, rüyamda camiide yemek veriliyormuş, sevise yardım ediyordum. Masalarda bir kac kişi oturuyordu. Tabaklara salata böldüğümü görüyorum. Tabağın en altında mor lahana salatası görüyorum, onuda bölüyorum tabağa. cok sevdiğim, fakat iki yıldır görüşmedigim bir kişi hanımı ile geliyor o ortama. oturuyor masaya. ben onlar geldi diye o ortamdan mutfağa geçiyorum. prada oturanlara eşlik ediyorum.
  yorumlarsaniz sevinirim Allah razi olsun


 2. 16
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Yemek Servisi


  Ve aleyküm selam. Etrafında Allah rızası için zamanını harcayan ve onlardan istifade edebileceğin insanların olabileceğine, senin de hayır hasenat işlemek adına her yöreye ve her yere kovuşturmaya çalışırken bir çok parçaya bölünmek isteyeceğine delalet eder. Allah en iyisini bilendir tâbi.


 3. 17
  Vatandaş Misafir
  Misafir

  Rüyada Yabancı Bir Kadınla Yemek Yemek


  Selam aleyküm, Diğer web sayfalarında yorum için araştırdım. sağlıklı bilgi bulamadım.
  ben bekar bir erkeğim.
  Rüyamda başörtülü tesettürlü tanımadığım bir kadınla evimdeki mutfakta yemek yiyorum
  Kolyesindeki parça zincirinden çıkıyor ve tabağımdaki şehriye çorbasının içerisine girip yüzüyor ve içinden yukarı doğru havaya çıkıyor, kafamın hizasında havada süzüldü. Havada iken o kadın kolyenin parçasını eline alıyor.
  Sonrasında ise sol göğsünü açmış ve göğsünün çevresinde bebek heykelleri gördüm
  küçük,
  hepsi aynı boyutlarda,
  kahverengi renkteki bebek heykelleri sıra sıra dizilmiş duruyordu.
  Bunların hepsi yemek masasında oluyor.
  Kolyesindeki özellik ve sıra sıra dizilmiş baş parmak boyutlarındaki bebek heykellerinin yorumu nedir? Bebek heykellerinin sayısını hatırlamıyorum 3-4 adet olabilir.
  Rüya saçma ise sorduğum için özür dilerim :)
  Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim . Allah razı olsun


 4. Reklam

 5. 18
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Yabancı Bir Kadınla Yemek Yemek


  Ve aleyküm selam. Çekilmesi zor, huzursuzluk yaratan kişilere işaret olan ve bunlardan doğabilecek irili ufaklı sorunlara delalet olan bir rüyadır. Özellikle bir kadının iyi görünmesinin ardındaki gerçek yüzünün farklı olabileceğine ve gizliden sorunlar serpiştirdiğine buna karşı dikkatli olunması gerektiğine delalet etmektedir. Allah en iyisini bilendir tabi.


 6. 19
  18-Unexpected Emekli
  18-Unexpected
  Emekli

  Üye No: 119313
  Mesaj Sayısı: 313
  Tecrübe Puanı: 0

  Selamın aleyküm. Rüyamda; annemin evindeki mutfaktayım, mutfak kapısı kapalı, sanki başka bir odaya gidemiyormuşuz gibi ve yanımda kardeşim ve birisi daha vardı ama kimdi emin değilim.
  Neyse karnımız acıktı ve ben bir şeyler hazırlamaya başladım. Sanırım makarna ve onun yanında bir yemek daha hazırlamaya başladım ama neydi o emin değilim.
  Artı bu yemeklerin yanında bir dürüm ve bir ekmek arası hazırladım, daha sonra ekmek arasını, tabak içinde bir yemek vardı, onu ve bir şeyi daha mikrodalga fırına koydum ve zamanlayıcıyı da ayarladım falan. Diğer tarafta da yemekler oluyor.
  Neyse, sonra ben geçtim masaya ve bilgisayarımdan bir video açtım ama öyle boş beleş videolardan değil, eğitimle ilgili bir video olması lazım ya da kişisel gelişim ile ilgili.
  Neyse daha sonra, ben dürümümün yarısını hemencecik yedim, he bu arada elimde de bir ayran vardı ama ayranın tadı kötüydü ama yine de birkaç yudum içmiştim ama hepsini içmiş miydim bilmiyorum.
  Neyse kardeşim köşede bir yerde yemeğini yerken diğer tanımadığım kişi ise benim hemen yanımda bir şeyler yiyor ve bense onun yanın bir şeyler yiyorum, bilgisayar karşısında.
  Neyse daha sonra, ben dürümümün yarısını yedim ve bu çok çabuk bitti ya tarzı bir şey dedim içimden ve kardeşime bana ekmek arasını da getirsene diycektim ama demedim, şimdi çocuğa hizmetçilik olmasın diye sanırsam, yani kardeşime.
  Neyse, dürümümü yemeye devam ettim ve hemen yanımdaki o kişi de yerken bir şeyleri, birden sandalyesini bana yaklaştırmaya başladı ve bayağı bir yaklaştı, kulağımın dibine kadar yaklaştı ve sanki kafasını bana doğru, yani kulağıma doğru uzatıp o yemeye devam ettiği şeyi yemeye devam ederken ben buna acayip sinirlendim. Sonra ise sinirden kendimi uyandırdım galiba. Teşekkürler şimdiden.


 7. 20
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam . Ileride gelirinin iyi olmasına rağmen senin buna yetinmeyerek kendini zorlamadan ekten bir gelir daha gelmesini sağlayacak bir işte daha çalışmana ve gelirini ikiye katlamana, yapacağın işlerin hakkında hayırlı olup olmayacağına dikkat etmen gerektiğine, sana zararı dokunacak durum ve işlerden feri durman gerektiğine delalet eder. Yaptığın işlerde, kazandığın parada, elinde olan herhangi bir şeyin etrafındaki kimsenin gözünde olduğuna ve alıcı gözüyle baktığına delalet etmektedir. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.


 8. 21
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleykum hayırlı geceler hocalarım ben bu sabah bir rüya gördüm anlamı varsa açıklarsanız sevinirim.
  Gerçek hayatta gitmek istediğim bir yer var dini sohbetlerin yapıldığı bir ortam daha önce böyle bir ortamda bulunmadım ve gitmeyi çok istiyorum rüyamda o ortama gittiğimi gördüm. Rüyamda yemek ve dikiş yapıyorlardi hatta bana da gösteriyorlardı yemeğe davet ettiler mutlu olduğum bir ortamdı sonra ordaki birinin eşi beni eve bıraktı hocam arabada giderken de hep ama bu günah niye arabaya bindim vs diye düşüne düşüne geldim arabadan inince de başka bir erkek eşinin tanıdığı bana yemek göndermişler geldiğim yerdeki kızlar yemek verdi nasıl oldu bilmiyorum yemek kabinin teki yere düştü yemek döküldü ben de hepsi dökülmedi sadece bu döküldü diyip topluyordum yerden o sırada sokağa bakınca da çöp gördüm yerlerde beyaz poşet tarzı şeyler vardı hatta bizim mahallemiz de böyle insanlar yerlere çöp atıyor diye kızıyordum rüyada o sırada da uyandım hocam.
  Belki psikolojik olarak gördüm belki de bir uyarı yada başka bir şey bilmiyorum hocam ancak bir anlamı varsa ve yorumlarsanız içim daha da rahat edecek Allaha emanet olun


 9. 22
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. İşlerinin nizamında ilerlemesi ile tıkırında gelişeceğine, emekle, çabayla işlerini büyüterek hayırlı gelişmelere kapı aralayacağına, bolluk ve bereketin nail olacağına, bazı konularda ön yargılı olduğuna bilmeden peşi hüküm vermekten geri durman, gördükten sonra iyice değerlendirmen gerektiğine delalet eder. Rüyan aslında anlattığın hal durumunu çok iyi yansıtan hayırlı bir rüyadır. Allah en iyisini bilir tabi.


Git İlk 12