Git 12 Son
Rüyada Yemek Görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi
 1. 1
  Hoca Moderatör
  Hoca
  Moderatör

  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 16,685
  Tecrübe Puanı: 206

  Rüyada Yemek Görmek


  RÜYADA YEMEK
  Tek başına yemek yemek , kötü bir haber alacağınıza yorumlanır. Hareketlerinize dikkat etmeniz gerektiğini de belirtir. Birçok insanla yemek yediğinizi gördüyseniz, bolluğun ve refahın habercisidir. Kazanç elde edip, kazancınızı başka insanlarla paylaşacaksınız.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 654
  Tecrübe Puanı: 7

  Cevap: Rüyada Yemek Görmek


  Rüyada yemek görmek şayet yemeği tabakta yemiş isen çok büyük ideallerin ve hedeflerin olmayan ve para hırsına kapılmadan kendi başına yaşamaya razı olan ve gönlü bol olan kişiye yada alın teri dökmeden haksız yere kazanılan para ile yemek yemek ise malını,paranı ve rızıkı kaybedeceğine işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Yemek Görmek


  Hocam selamünaleyküm. Benim bir sevdiğim var ve babam memleket meselesinden ötürü aileyle tanışmak istemedi. Sevdiğim çocukla beklemedeyiz ve hep dua ediyoruz babamın inadı kırılsın herşey güzellikle olsun diye. Bu gece rüyamda büyük bir sofrada, güneşli açık havada ,sevdiğimle beraber oturuyoruz. Çok güzel yemekler var. Ve sevdiğimle birlikte aynı tabaktan yemek yiyoruz. Bunun anlamı ne olabilir hocam.. Allah razı olsun şimdiden.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yemek Görmek


  Aleykum selam. Görmüş olduğun rüya hayırlıdır. Bolluk, bereket ve mutluluk manasındadır. Lakin bu tür süreçlerden geçerken görülen rüyaların çoğu bilinçaltından kaynaklanır ve yorumu da olmaz. Bu açıdan anne ve babanı üzme ve haram bir ilişkiden de uzak dur ki Allah sana hem dünyada hemde ahirette güzellikler versin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba , rüyamda kızım ve öğretmeniyle kahvaltı yapıcakmışız ben hazırlamaya gidiyorum her gidip geldiğimde kahvaltılıklar çoğalıyo açık büfe gibi omlet yapan aşçılar su börekleri yapan kadınlar daha sonra pastalar tatlılar ben ne alacağımı şaşırıyorum çok acele ediyorum bekliyolar diye bide keşke diyorum bizim mutfağa kapı olsaydı rahat taşırdım diyorum bi bakıyorum kapı açılmış yemekhaneye dönmüş uzunmasa herkes yemek yiyo ben aceleden ter içinde kalıyodum uyandım


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. rızık elde etmeye, başarılar kazanmaya, hedeflerine ulaşmaya ve kurduğu hayallerine kavuşacağına işaret olarak tabir edilir. Yemeklerin çoğalması aynı şekilde bereketin artması manasındadır ve hayırlı olarak yorumlanır. Sende hayırlısını dile. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba, rüyamda bir sitede oturuyormuşum bahçesinde toplantı varmış kekler kurabiyeler falan var ben çocuklar için Alıyorum onlardan geç kaldım bişey kalmamış diye üzülürken üskata çıktığımda 3 4 tane kadın yemekler yapmışlar herçeşit pastalar bide arkaya doğru bakıyorum masalarda pirinç pilavları ben kadına diyorum ki eskiden böyle olurdu artık olmaz zannediyordum diyorum oda bu ne ki artık hep böyle olacak diyor teşekkürler şindiden


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Hem bereketin, rızkın hayatında çok olacağına ve bu konuda sıkıntı çekmeden yaşayacağına delalet ettiği gibi sana uzaktan gelebilecek bir habere bu haberden hoşnut olmayacağın bir içeriğe sahip olduğuna delalettir. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda bir arkadaşımla bir yere gidiyorduk bir mahalleden geçtik ve mahallede düğün site duvarından atladık topraklı bir yerdi ve çamur oldu ayakkabılarımız neyse o o arkadaşla dönüyorduk açıktık baktık bir adam elinde yemek içeri giriyor bir adet elime aldım hatırlamıyorum sonra bizi davet etti girdik içi kalabalıktı biraz yaşlı bir amcanın karşısına oturduk lahmacun yiyoruz ama niyeyse canım istemiyor temiz değil gibi geliyor başka bir etten yapılmış gibi yedim 1-2 tane sonra baktım midem ağrıypr karnımı tutarak dışarı çıktım baktım yine o düğün ama ben hala karnımı tutuyordum ve yediğimiz yemekte arkadaşta midesi ağrıyordu ve yediğimiz yemekte o düğünün yemeğiydi
  (Bu rüyada o arkadaşla ilgili şüphelenmeye başladım onla alaksı var mi)


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Helal kazanca önem vererek çalışacağına, kazancını bu doğrultuda artırmaya gayret edeceğine, karşına çıkan sorunlardan ötürü alacağın nasihatleri kulağına küpe yaparak yoluna sorunsuz ve daha az sıkıntı ile sürdüreceğine delalet etmektedir. Doğrusunu en iyi bilen bir tek Allah'tır.


 12. 11
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hocam iyi günler. Rüyamda bir arkadaşımın aldığı yemeği arkadaşım yokken izinsiz olarak yiyorum. Yemek tabulotun da patates kızartması ve tahin pekmez vardı. Sonra arkadaşım geliyor (bu arada benim yemeğin ona ait olduğundan haberim yok) naptın filan diyor. Özür diliyorum gidiyorum aynı yemeklerle tabulotunu doldurup getiriyorum. Arkadaşım tamam diyor yemeği alıyor ama hakkımda helal değil diyor. Rüyamı nasıl yorumlarsınız. Şimdiden teşekkürler


 13. 12
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Gördüğün rüyan gerçek hayatta da dinen makul görülmeyen bir durumdur. Böyle bir rüya görmüş olmanın nedeni bazı yanlışlara kapılma riskin olabileceğidir. İşlerinin ters gitmesine neden olacak, haram yola meyl edecek davranışlar sergileme konusunda dikkatli olman hakkında uyarıdır. Rüyalar bu konuda bir nimettir. Allah doğrusunu en iyi bilendir.


 14. 13
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  3 tane rüya gördüm
  1.rüya öğretmen olduğumu öğrencilere bir şeyler anlatırken görüyorum bunun tabiri nedir lütfen yazar Mısınız
  2.rüya evde kedi var kediyle oynuyorum sonra kedi yemek yiyor bunun tabiri nedir acaba ?
  3.rüya yemekhane gibi bir yerdeyim bir sürü insanlar var yemek alıyorlar bende yemek alıyorum ve yemekhanede masaya oturup yemek yiyorum bunun tabiri nedir acaba lütfen cevap bekliyorum rüyamı yorumlar mısınız ?


 15. 14
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Birinci rüyanın tabiri, öğretmenlik mesleğinin gerçek yaşamda da değerli olmasından eğitim ve önem verilen bir meslek, kariyer olmasından dolayı tabiri de bu şekilde yorumlanır. Öğretmen olanlar veya bu yolda olanlar yapacakları başarılı projeler ile tanınmış saygın g ren bir kimse olacağına veya eğitime dayalı olarak uygulayacağın çalışmalar ile insanların faydalanacağı işlerde bulunacağına delalet eder.
  İkinci rüyanın tabiri ise, kedi görmek kendini birinden koruman gerektiğine, bunun yakın çevrende olup haset ve kin dolu birine delalettir.
  Üçüncü rüyanın tabiri olumlu bir haber alacağına fakat bu haberin neticesinde olumsuzlukların doğabileceğine işarettir. Bir miras sahibi olacağın gibi yakınlarınla hak meselesi yüzünden can sıkıcı durumlar yaşayabilirsiniz. Allah en iyisini bilendir elbette.


Git 12 Son