Rüyada Yemek Pişirmek Görmek 5 üzerinden 4.50 | Toplam : 4 kişi
 1. 1
  Hoca Moderatör
  Hoca
  Moderatör

  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 16,685
  Tecrübe Puanı: 206

  Rüyada Yemek Pişirmek Görmek


  YEMEK PİŞİRMEK
  Rüyada yemek pişirmek, istediklerine kavuşmaya yorumlanır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 654
  Tecrübe Puanı: 7

  Cevap: Rüyada Yemek Pişirmek Görmek


  Rüyada yemek pişirmek rüyayı gören kişinin ne duası varsa kabul olacağına ve ne dileklerde bulunmuş ise bütün dileklerinin de kabul olacağına mutlu ve huzurlu bir hayat geçireceğine işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada pilav pişirmek


  Hayırlı günler, rüyamda maddi durumu çok iyi fakat uzun süredir görmediğim bir arkadaşımı gördüm, bana herşeylerini kaybettiklerini ve artık bizim gibi hayat sürdüğünü söylüyor bende bugünlerin geçeceğini söyleyip onu teselli ediyorum ve evine gidiyorum. Evine gittiğimde eşi yemek yaparken ellerini yakmış ve elleri yoktu bende onlara yardım etmek için onlara pilav pişirdim fakat yaptığım 1 tencere pilavı bir yere boşaltmak istediğimde pilav o kadar çoğalmıştı ki ancak yemek masasının altına sığdırabildim.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yemek Pişirmek Görmek


  Hayırlı günler. Bu rüya daha çok sizinle ilgili olarak yorumlanır. Merhametli ve yardım sever olmaya işaret eder. Ayrıca malında meydana gelecek olan bolluk ve berekete tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hocam merhaba,
  Bana gorucu olan birisi vardi. Ancak görüştükten sonra olmadi. Rüyamda bizim evde bir arıza çıkmış ve onların evine birkac günlüğüne yatılı misafir olmuşuz bütün ailemle. Onların bize yemek hazırladığını benim onlara yardım ettigimi gördüm. Gayet mutluyduk. Sohbet ettiğimizi filan gördüm.
  Hocam bu rüya ne anlama gelir

  Hocam selamün aleyküm
  Bana bı görücü gelmişti ama olumsuz oldu. Rüyamda onların evinde misafir oldugumuzu gördüm birkaç gün yatılı kalıyorduk bütün aile vardı. Yemek yedigimizi sohbet ettiğimizi gördüm. Ne anlama gelir hocam


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Rüya hayırlı ve güzel bir rüyadır. Ancak bu konu kapanmış ise artık onlarla ilgili olarak yorumlamayız. Etkisinde kalındığından dolayı bu tür rüyalar görülebilir. Bir diğer yorum olarak ise, sevineceğin gelişmelerin olacağına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  zeugma Üye
  zeugma
  Üye

  Üye No: 109699
  Mesaj Sayısı: 27
  Tecrübe Puanı: 1

  Selamun aleyküm. ben rüyamda yurtdışından kuzenim gelmiş arabanın içinde oturuyoruz acıktınmı abi deyip karşıdaki dönerciye gidiyorum dönerci menderes kenarında pırıl pırıl suyun kenarında yemek yapıyor ben hazır olan dönerleri alacakken başkası alıyo ve tekrar yapmaya başlıyo coook uzun sürüyo kuzenimin yanına başka birisi gelip yemek ısmarlıyor bende yemekleri götürünce olmaz ben yedim artık diyor. Şimdiden teşekkürler selam ve dua ile


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Bu rüya ancak kişinin durumuna bakılarak doğru yorumlanabilir. Gene olarak ihtiyacı olan ve sıkıntıda olan birisine yardımcı olacağına ve sıkıntısını gidereceğine alamet olarak tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleykum hocam rüyamda misafir gelecek bende yemek yapıyorum sonra vefat eden annem geliyor benim yemek yapacağım asma yapraklarını alıp sarma yapıyor bende anne sarma yapma onları sulu yemek yapayım diyorum annemde sarma daha iyi olur diyor bide bakıyorum annem yaprakları sarmış bir tencere dolusu ben şaşırıp kalıyorum ne çabuk sardin diye sonra misafirler geliyor erkek kardeşim ve 2 arkadaşı ben sofrayı kurup yemeklerini veriyorum çok begeniyorlar yemekleri hepsini yiyorlar yorumlar mısınız hocam


 11. 10
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Allah rahmet eylesin. Bu rüya sahibi için işlerinin daima yolunda olacağına, sorunları aşacağına ve Allah'ın izniyle hak yolunda yürümeye devam edeceğine işaret olarak yorumlanır. Sende Allah'tan hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 12. 11
  BlackPearlXV Emekli
  BlackPearlXV
  Emekli

  Üye No: 114285
  Mesaj Sayısı: 155
  Tecrübe Puanı: 0

  Selamın Aleyküm. Rüyamda; Annem, ben ve teyzem işyeri gibi bir yere gidiyoruz ve işyerinde de bizi bekleyen kişi teyzemin eşi. Gidiyoruz, teyzemin eşi annem ve teyzeme selam vermeyip direkt olarak bana selam veriyor ve bana, benim ismimi söyleyerek: "Ooo! Ne yapıyosun bakalım." diyor. Ben karşılık veriyorum ve "iyiyim, sen ne yapıyosun." diyorum yine ismini söyleyerek. Neyse, sonra mutfak gibi bir yere geçiyoruz, zaten annem, ben ve teyzemle beraber gittiğimiz yer lokanta gibi bir yere benziyor. Her yerde sandalyeler, masalar falan var. Neyse, masaların ve sandalyelerin olduğu yerde fırında et pişiyor ve sanırım patates ile birlikte, ama patates olmayadabilir, sadece et pişiyor da olabilir orasını tam hatırlamıyorum. Neyse, et pişiyor, aramızdan birisi etleri ikram ediyor bize. Bizde yiyoruz. Sonrasını net hatırlayamıyorum.
  Birde diğer bir rüyamda; Siyah-Kahverengi karışımı, uzun antenli hafif büyük bir böcek görmüştüm.
  (Sizce bu rüya ne anlama geliyor olabilir? Açıklarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.)


 13. 12
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Rüya sahibinin maddi ve manevi durumunun daha iyi olacağına, başarılı ve kazançlı bir döneme kavuşacağına işaret olarak tabir edilir. Böcek görmek ancak görüldüğü şekilde yorumlanmalıdır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.