Git 12 Son
Rüyada Yıldız Görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 9 kişi
 1. 1
  Hoca Moderatör
  Hoca
  Moderatör

  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 16,686
  Tecrübe Puanı: 206

  Rüyada Yıldız Görmek


  RÜYADA YILDIz TABİRİ

  YILDIZ
  Rüyada yıldızlı gökyüzü gören kimsenin , mutlu olacağına, şansının iyi olacağına ve para sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır. Yıldız kayması ise, kötü haber almak demektir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 654
  Tecrübe Puanı: 7

  Cevap: Rüyada Yıldız Görmek


  Rüyada yıldız görmek üzüntü ve kederin tükenmesine ,ulaşılamaz olamaya,sevgiliniz ile birlikte cinsel münasebete ve yapmış olduğunuz yatırımların değer kazanmasına yada yıldızın kaydığını görmüş iseniz dostunuzla ilgili sıkıntılar yaşayacağınıza günü birlik ilişkiler yaşayarak dostlarınıza karşı kırıcı olmaya işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Yıldız Görmek


  Merhabalar. Ben rüyamda bir kızın benim vücuduma girdiğini ve bana neler yaşadığını gösterdiğini gördüm. Yani kendi gözlerimle. Balkonda uyuyordum ve kız içime girince uyandım. Sokaklarda hiçbişi yokken bir anda sokaklar sanki yılbaşı günüymüş gibi sarı ışıklar yanıyor ve kız da bir yandan beynimin içinde konuşuyor "ve işte böyle bir anda ışıklar söndü gitti" diye. Ve bu kadın benim içimde ne kadar kalıyorsa o kadar ölüme yaklaşıyoruz. Neyse sonra balkondaki yatağıma geri yatıyorum ve balkonun tavanında yıldızlar azken bir anda çoğaldını görüyorum. Sonra dışarıya bakıyorum polisler geliyor. Yatağıma geri yatıyorum tabi bu sırada da ikimizin de ölmesine gıdım kalmış. Yine yıldızların tavanda belirdiğini çoğaldığını ve sonradan azaldığını görüyorum ve kız da içimde son sözünü söylüyor "ve işte yıldızlar teker teker azalıyor" diye. Kız ölüyor ama ben ölmüyorum bu ne anlama geliyor?


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yıldız Görmek


  Merhabalar. Genellikle gören kimse için kendisini pek ilgilendirmeyen şeylerle meşgul olmaya, tehlikeye düşmeye ve belalı kişilerle muhatap olmak zorunda kalmaya işaret eder. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Mavi peri Üye
  Mavi peri
  Üye

  Üye No: 112806
  Mesaj Sayısı: 9
  Tecrübe Puanı: 1

  Merhabalar hocam.ben rüyamda köyü lacivertimsi fakat açık bir gökyüzü gördüm.gokyuzunde yıldızlar patlipatlıyor ve içinden beyaz ışıklar çıkıyordu.bu rüyamın anlamı nedir hocam?


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhabalar. Bu şekilde görülmesi hayırlı manada değildir. Genellikle toplumsal olaylara yada toplumda çok sevilen ve sayılan birilerinin ölmesi gibi manalara tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  18-Unexpected Emekli
  18-Unexpected
  Emekli

  Üye No: 119313
  Mesaj Sayısı: 313
  Tecrübe Puanı: 0

  Selamın aleyküm rüyamda baba tarafında dedemlerin evindeyim ve akşam vaktinde, yani ya akşam ya da yatsı namazı vaktinde ben balkonda yıldızlara bakıyorum ve hiçbir teknolojik araç olmaksızın o yıldızların isimlerini sadece gözlerim yardımıyla görebiliyorum. Gerçekte söyle bir şey vardır. Yıldız ne kadar uzaksa kırmızı gözükür; ama ne kadar yakınsa mavi gözükür diye ve ben de yıldızların bir kısmını mavi, diğer bir kısmını ise kırmızı görürken çoğunluk olarak beyaz yıldız görüyorum ve bu yıldızlar Dünya’ya normal uzaklıkta diyorum ve bir yıldıza bakıyorum. Diğer yıldızlardan daha parlak bir mavi ve şöyle diyorum, bu Dünya’ya çok yakın bir yıldız diyorum ve bu yıldız benim favori yıldızım olup aşık oluyorum da diyebiliriz. Yıldızın ismi yanında yazıyordu ama emin değilim ve o yıldıza bir de telefonumda bulunan ve yıldızları gösteren bir uygulamayla bakmak istiyorum ve o sırada hem ezan okunuyor hem de babam bizi bir yere götürecekti o yüzden bizi çağırıyor. Gidiyorum yanında ve telefonumun şarjı az diye aslında gitmek istemiyorum ama yine de gidiyorum. Gitmek istememin sebebi telefonun şarjının %11 olması ve benim telefonumda oyundan başka işlerimin olmasıydı ve arabaya bindiğimi ve babam şoför koltuğunda ve bense babamın yanında ve kardeşimse arka koltukta seyahat ederken bir akşam vakti ve rüya bitiyor. (ilk anlattığım rüyamla birleşik olabilir. Hatırlamıyorum.)


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Rüyanızda gördüğünüz yıldız rüyanızdaki belirgin olan nesne veya durumdur. Buradan yola çıkarak yıldızların yakınlığı ve parlaklığı göz önüne alarak etrafınızda şeref sahibi itibarlı kişilerin varlığının söz konusu olduğunu gösterir hakkıyla bilen bir tek Allahtır tabiki.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamın aleyküm bugün bir rüya gördüm hayırlara gelsin inşALLAH ruyamda ben arkadaşım annem yolun kenarında oturuyoruz yerde sofra bezi var birşeyler yiyoruz geceydi gökyüzü açık mavi ve koyu lacivertti beyâzimsi ışıklar vardı daha sonra birtane yıldız kaydı ve hepimiz o an dedikki hadi yıldız kayıyor dilek tutalım dedik ve dilek tuttuk.Allahim hayırlı eş versin dedim aileme bizlere uzun ömürler versin dedim herkesi herşeye karşı korusun inşallah Allah'ım.herkesi dedim annem ve arkadaşımda dilek tuttu hep birlikte amin dedik yıldız çok güzeldi ama kuyruklu mu ne öyle bir şeydi hayırlısı olsun inşallah yorumunuzu bekliyorum teşekkürler 😊


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Rüyan, başarı, iş, parasal konularda oluşacak güzel gelişmeleri gösterir. İşinde başarı gösterecek ve istediğin emellere, kazançlara nail olabileceksin. En doğrusunu bilen bir tek Allahtır.


 12. 11
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  rüyamda eski taşındığım evin mahallesinde yürüyordum.evime gitmek istiyordum.ordaki duraktan bindim otobüse.fakat otobüsün başka bir yere gittiğini anladım.inmek istedim.ben evime nasıl gidebileceğimi sordum.onlar da hemen varırsın dediler.sonra adresimi sordum yoldan geçenlere.akşam olmadan evime ulaşmak istiyordum.fakat akşam oldu.hala anlayamadım.nasıl çabucak akşam oldu.girdim bi apartmana ve camdan dışarıyı seyrettim.gökyüzünde çok farklı bir şey görmüştüm.iri iri yuvarlak şekilde bazı yıldızlar gördüm.fakat bu yıldızlar gökyüzünün her tarafına değil de sadece gözümün görebileceği yerde toplanıp kümelenmişlerdi.değişik bir şekil oluşturmuşlardı.sizde anlamı ne olabilir


 13. 12
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Kafanı karıştıran bazı durumların söz konusu olduğuna ve bu nedenle işlerini aksatmak veya ertelemek zorunda kaldığına işarettir. Ayrıca bir çok fırsatın karşında olduğu bunların senin hayatını etkileyeceğini ve iyi ve doğru şekilde değerlendirmen gerektiğini gösterir. Doğrusunu en iyi bilen Allah'tır.


 14. 13
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamın aleyküm rüyamda geceydi gökyüzüne baktım ay'ı aradım bulamadım parlak yıldızlar vardı arabada giderken bakıyordum sonra yıldızlar sonmeye başladı birde ayrı bir rüya dünyayı gördüm uzaydan altındada sonsuzbir şehir vardı sanki ahiret hayatı gibi geldi yarumlarmısınız allah razı olsun allah ilminizi arttırsın amin


 15. 14
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. İlk rüyanın tabirinde senin kuş gibi hafif, neşeli, sevinçli, heyecanlı günler yaşamanı sağlayacak güzel olaylarla karşılaşmana delalettir. İkinci rüyanda ise geniş düşlere sahip olup bunları yaşama isteğini göstermekte olup uzaklara giderek yeni yerler keşfetmek, huzur içinde yaşamak düşüncesiyle hareket edebilmene işaret olup dünya veya ahiret için geçerli olan bir rüyadır. Allah doğrusunu en iyi bilendir.


Git 12 Son