Git İlk 234 Son
Rüyada Yumurta Görmek 5 üzerinden 4.92 | Toplam : 12 kişi
 1. 29
  Çalarsaat Üye
  Çalarsaat
  Üye

  Üye No: 119073
  Mesaj Sayısı: 5
  Tecrübe Puanı: 1

  Yorum: Rüyada Yumurta Görmek


  Selamun aleykum Ben ruyamda depo gibi bir yerdeydim karsimda duran birkac genc vardi hem bayan hem erkek her birinin onundede buyuk demirden kova gibi bisey vardi hepsinde yuzlerce yumurya vardi.ikitane kovada sadece yumurtanin sarisiydi pismis halde ve yumuryanin sarilari birbirine yapismis kalin IP gibi uzatimisti.Ben butun kovalara baktim ve digerlerine dedim bu ikisinde AZ var.digerlirinden rica ettim ve herbirinden bi tane alip AZ olan kovalarin icine yumurtayi kirdim.ve hepsini paylastirdim.yorum icin Allah razi olsun.


 2. 30
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yumurta Görmek


  Ve aleyküm selam. Bu rüyayı gören kişinin durumuna bakılarak tabiri yapılmaktadır. Yumurta hayırlı işlere delalet eder. Eğer bu kimse bekarsa istediği birini bularak evliliğe doğru adım atabilir, evliyse kadın veya erkek fark etmeksizin çocuk sahibi olur, işsiz ve iş arayan biriyse iş imkanına nail olur şeklinde tabir edilmektedir. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır elbette.


 3. 31
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Yumurta Görmek


  Günaydın hayırlı sabahlar ben eşimle küsüm ve boşanma davam var şu an ailemin yanında kalıyorum ama ruyada eşimin evinde görüyorum kendimi benim bir arkadaşım var mış orda onu ariyorum diyorlardı bana onun bugün nişanı var ama ben yine onu arıyorum bina içinde ararken aradığım kişiyi görüyorum tam evlerinin kapısını açarken görüyorum onu beyaz üstüne mavi çiçekli bir elbise si var üstünde ama ben bu kişiyi tanimiyorum bana diyorken sana birsey aldım bana bir koli yumurta almış yanlız kapının kenarında duruyor bana al diyor bende alıp asansöre doğru gidiyorum diyorum ben ne yapcam yumurtayı Nisan yapmış bana yumurta almış sonra uyandım bu ilk rüyam aynı gece de gördüğüm rüya bu ikinci buseye annem gelin evinde oluyorum rüyamda annem gelin tavukları var kümese gidiyorum bakiyorum kümeste 2 tane yumurta var onu alıyorum diyorum ki evde birtane vardı bunlarla 3 oldu çocuklara birer tane pişiren de yedirem diyorum pisirdigimihatırlamıyorum ama


 4. Reklam

 5. 32
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yumurta Görmek


  Hayırlı günler. Hayırlı gelişmelerin vuku bulacağını gösterir. Her iki rüya için de aynı şey geçerlidir. Maddi anlamda iyi konuma gelecek mevkinizin artacağını, para kazanıp kazandıracağınızı, kısmetinizin açılacağını ve bunlarla birlikte mutlu huzurlu bir yaşam standardı içinde hayatınızı sürdüreceğine delalet eder. En doğrusunu bilen bir tek Allahtır elbette.


 6. 33
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  mumsema selâmün aleyküm
  rüyamda ramazan ayında olduğumuzu gördüm, marketlerde ve bakkallarda sıcak ekmekler ve çörekler gördüm, bastonuyla yürüyen amca gördüm, amcayı gerçek hayatta tanımıyorum, bastonuyla yürüyen amca sanki sesini bana duyurmaya çalışıyordu. diyordu ki bu benim son ramazanım bir sonraki ramazan da ben olmayacağım diyordu. ben bir marketlerin önünden geçerken marketin önünde 1 yumurta sepeti ve içinde bir sürü yumurta olduğunu gördüm, ama yumurtalar sarı, fıstık yeşili ve yeşil rekteydiler ve akşam onlardan yeşil olanından yiyeceğimi söylüyordum, yumurtalar çok alımlı görünüyorlardı. rüyamı yorumladığınız için teşşekkür ederim.


 7. 34
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Hayatınızdaki olumsuz durumların sizden uzaklaşarak hayırlı gelişmelere kendilerini bırakacağını, hayallerinizin gerçekleşerek kısa süre içinde bulunduğunuz durumdan daha iyi bir duruma geleceğinize işaret eder. en doğrusunu bilen bir tek Allahtır tabiki.


 8. 35
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleyküm hocam rüyamda bir kapta bir sürü yumurta vardı hepsi kırılmışdı bende sarısıyla yumurtanın akını ayırdım sonra çırptım baktım yüksek bir dağa çıkmışım o kadar yülsekki çok korkuyordum manzarası vardı etrafı hep dalgalı denizdi. Eşim güya kansermiş birisine demiş artık boşanalım bir daha o yüksek yere çıktım neden buraya sürekli çıkıyoruz dedim uyandım. Evliyim çocuğum yok sınavlara hazırlanıyorum okuyorum hocam şimdiden teşekkür ederim Allah sizden razı olsun


 9. 36
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Yumurtaların kırık olması önündeki zorlu sürece işaret eder. Daha sonra bu engelleri tek tek aşacağına ve Allah'ın izniyle hedeflerine ulaşacağına işaret olarak tabir edilir. Sende bu şekilde gördüğün rüyanın hayrını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 37
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleyküm,rüyada çocukluğumda giydiğim ayakkabının aynısını giymiş apartman merdivenlerinde iniyordum.ayakkabı ne yeni ne eskiydi yırtığı falan yoktu siyah renkteydi. Yine apartmanda kardeşim poşet taşırken yumurtaları yere düşürüp kırmış.Yumurtaların sadece kabukları var içi yok.kırıkları topluyorum beyaz yumurtaydı. Daha sonra evde salonda oturup yaprak sarması sardığımı gördüm.Yanımda anneannem ve büyük ninem var sen sarmaya başladın bende gidip eti yoğurayım diyor.Bir gece de üç farklı rüya gördüm.hayırlar olsun yorumlar mısınız


 11. 38
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Her rüya başlı başına yorumlanmalıdır. Yumurtaların kırılması uğursuzluk ve üzüntü olarak kabul edilir. Ayakkabını bu şekilde görmen de aynı manadadır. Hayatın zorluklarına karşı mücadele etmeye ve emek harcamaya yorumlanır. Sonuçta bunlar rüyadır ve hayrını dilemek yeterlidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 12. 39
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hocam merhaba ..
  Hocam ben rüyamda elimde bikac yumurta var , iki elimi birleşirmişim yumurtalarda elimde.
  Yumurtalar ; yumuşak ve orta buyuklukteydi . Renkleri de galiba beyazdı tam hatırlamıyorum ama koyu değildi onu net hatırlıyorum. Kuluçka makinesi varmış gerçek hayatta daha önce görmedim ilkdefa rüyamda gördüm . Kuluçka makinesine yumurtaları koyuyorum çok süre geçmeden geri aliyorum . Yumurtalar ayni idi aldigimda bir değişiklik yoktu. Bu kadar ..
  Hocam ben bu ara iş sıkıntısı cekiyorum maddi olarakta sıkıntı oluşturdu bu bende . Rüyam bununla mi alakalı bilemedim , belirmek istedim .. şimdiden tsk ederim, iyi günler.


 13. 40
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Büyük ihtimalle dediğin gibi bu rüya maddi durumunla ilgili kabul edilebilir. Çalışmaya, uğraşmaya ve sonunda da emeklerinin karşılığını almaya işaret olarak tabir edilir. Bir çok rüyanın neye işaret ettiği zaten gören kişinin kalbine doğabilir. Sende hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 14. 41
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba selamın aleyküm. Dün gece rüyamda evimdeki buzdolabını açıyorum gözüme direk dolabın yumurtalık kısmında dizili kimisi beyaz kimisi köy yumurtası renginde yani kahverengi gibi yumurtalar görünüyo sonra yumurtalara bakıp dolabı kapatıyorum hocam. Aynı gece eşimle cinsel münasebette bulunduğumuzu ve mutlu olduğumuzu gördüm.
  (Normalde de mutlu bi evliliğim sadece şu aralar kendi ailemin yani abim ve babamın sıkıntıları mevcut) Çok teşekkürler


 15. 42
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  ve aleyküm selam. İlk rüyan eşinin hayırlı ve ahlakı güzel biri olduğuna mutluluğa işaret ederken bazı alimlere göre ise bir evlat sahibi olmaya delalet ettiği şeklinde tabir edilir.
  İkinci rüyanda ise takdir göreceğin işlerde bulunacak, başarılar elde edeceğine ve her şeyin yoluna gittiği hayatında ailenle mutlu olacağına işaret etmektedir. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır.


Git İlk 234 Son