Rüyada Yüzmek Görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi
 1. 1
  Hoca Moderatör
  Hoca
  Moderatör

  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 16,686
  Tecrübe Puanı: 206

  Rüyada Yüzmek Görmek


  RÜYADA YÜZMEK
  Rüyasında yüzdüğünü gören kişi çok başarı kazanacağı iş yolculuğuna çıkacaktır. Kirli suda yüzdüğünü gören kimse kötü yollardan para kazanacak anlamındadır. Dipten yüzmek işleri herkesten gizleyerek yürüttüğünüzü işaret eder.


  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 654
  Tecrübe Puanı: 7

  Cevap: Rüyada Yüzmek Görmek


  Rüyada yüzdüğünü gören kişi hedeflediği şeyleri kazanır ve ideallerine doğru büyük hızla girer ve başladığı her iş de kazançlı çıkacağınıza ve hedeflerinize ve attığınız her adımı kendi lehinize çevirmenize işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada yüzmek


  selamünaleyküm rüyada eski sevdiğim kişiyi gördüm aynı havuzdayız havuz marina gibi bir yerde önce gece sular çekiliyormuş gündüz tekrar dolduruluyormuş biz oradayken önce çekildi sonra doldu ve onunla yüzmeye başladık bu arada ben giysilerimle yüzüyordum


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yüzmek Görmek


  Ve aleyküm selam. Mutlu olmak, şansınızın açılması, işlerinizin yoluna girmesi, isteklerinize ve emellerinize kavuşabilmek adına çaba sarf etmenize delalet eder. En doğrusunu bilen bir tek Allahtır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba
  Rüyamda gece karanlıkta denize girip yüzdüğümü gördüm yanımda annem abim kuzenlerim filanda var su cok güzel sıcacık diyorum yüzümde mutlu bi ifadeyle sonra baska tanımadıgım ama ünlü kızlarda varmıs denizin icinde sonra cıkıyoruz denizden eşim kardeşi ve kardeşinin nişanlısı da orda sahil kenarında bi yerde oturup yemek filan yemişler abime diyorum ki sen onların arabasıyla dön biz döneriz filan böyle bi rüyaydı.benim bu dönem bazı sıkıntı korkularım var o yüzden dua ediyorum sürekli
  Yorumlarsanız çok sevinirim


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Yapmak istediklerinde ilgili olarak sonu olumluya dönük olacak gelişmelere tanık olabilirsin. Kısmetin açık ve şansın bol olacak olan bu dönemi soru adımlarla alacağın doğru fikirlerle destekleyip hareket etmen faydana olacaktır. Buna bağlı olarak başarılı olup çeşitli manada kazanımlar elde Edip rahatlatacaksın. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


 8. 7
  Maniaclee Üye
  Maniaclee
  Üye

  Üye No: 122744
  Mesaj Sayısı: 2
  Tecrübe Puanı: 1

  Selamün aleyküm. Hayırlı geceler.
  Bir kaç gün önce rüyamda, gerçek hayatta hiç tanımadığım rüyamda çok küçük yardımım dokunan bir amca çok eski değerli bir altın gibi saat taktı koluma..
  Aynı gece ki sudan çok korkarım. Öyle bir yüzüyorum ki denizde. Etrafımda gerçek hayatta tanıdığım insanlar da var. Bir insanın yüzemeyeceği şekilde hızlı yüzüyorum. Nacizane cevaplarsanız çok sevinirim.
  Teşekkür ederim, Allah'a emanet
  Saygılar


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. İlk rüyan müjde almak ve bu müjdeli haber ile birlikte mutluluktan havalara uçacak kadar heyecanlanıp sevineceğine işaret etmektedir.
  ikinci rüyan hayırla tabir edilir. Nitekim ilme ve ahlaka işaret olunan rüyanın Allah yolunda ilim sahibi olmaya ahlaki güzel bir insan olmaya veya eğitim hayatını daha iyi seviyelere çıkartmaya işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


 10. 9
  Maniaclee Üye
  Maniaclee
  Üye

  Üye No: 122744
  Mesaj Sayısı: 2
  Tecrübe Puanı: 1

  Allah razı olsun usta. Rabbim hayırlara çıkarsın inşAllah herkesi, herşeyi.
  Çok teşekkür ederim
  Saygılar