Git İlk 23
Rüyada yüzük görmek 5 üzerinden 4.90 | Toplam : 10 kişi
 1. 29
  Deniz1111 Üye
  Deniz1111
  Üye

  Üye No: 121067
  Mesaj Sayısı: 6
  Tecrübe Puanı: 1

  rüyamda bir sürü yüzük gördüm


  Selam aleyküm hocam rüyamda bir sürü yüzük gördüm hepsi bir arada duruyor yanımda biri var bana gösteriyor altın gümüş taşlı alyans çeşit çeşitti bana diyor istediğini seçebilirsin sonra kadına sol elimi gösteriyorum ve gümüş bir alyans var parmağımda bir de devamında berrak bir deniz görüyorum içindeyim ama dibini görüyorum öyle temiz sonra kafamı kaldırıp manzaraya bakıyorum her yer berrak deniz tertemizdi yorumlarsanız çok sevinirim


 2. 30
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada yüzük görmek


  Ve aleyküm selam. Rüyanda görmüş olduğun denizin berraklığı gibi bir istikbale sahip olacağın ve bunu güzel olmasını kılan güzel ve hayırlı bir evlilik ile birlikte bir evlat sahibi olmaya da delalet eden çok hayırlı bir rüya olduğunu gösterir. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.


 3. 31
  Papatya Üye
  Papatya
  Üye

  Üye No: 122465
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Dogum Gunu Ve Yüzük


  Rüyamda ilkokul arkadaşım olan ama uzun süredir görüşmedigim bir çocuğu gördüm. Geçen aylarda nişanlandığını duymuştum. Rüyamda beni bir yere götürüyor kapıyı açtığımda bir sürü tanıdığım insan oradaymış. Bu ne diyorum çocuğa. Bugüne kadar kutlayamadigim doğum günlerinin hepsini kutlamak için getirdim diyor ağlayarak. Neden ağlıyorsun diyorum sanki bir şey için çok pişman gibi duruyor. Sonra parmağında gerçekte nişanlandığı kızla olan yüzüğünü görüyorum mavi taşlı güzel parlak bir yüzük ama parmağının tam ucuna gelmiş neredeyse çıkacak gibi. Yüzüğünü niye takmıyorsun diyorum ben ayrılmak istiyorum zaten ondan gibi bi sey soyluyo yine aglayarak. Sonra iki tane alyans gibi yüzük görüyorum güya bizim içinmiş o yüzükler sanırım tam hatirlamiyorum burasini. Nişanlınla ne zamandır birlikteydiniz diyorum 4 sene diyor. Ama hep ağlıyor. Sonra ben yine rüyamda bu olanları anneme anlattığımı görüyorum anlatırken de önümüzde deniz var ama deniz de hava da yine biraz karanlık gibi.


 4. Reklam

 5. 32
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada yüzük görmek


  Hayırlı günler. Bu gördüklerin tek bir anlama sığdırmak imkansızdır. Buna göre rüyanın tabiri eski günlere olan özlemine, eski erkek arkadaşından alacağın habere, konuşmanıza, eskileri bırakarak yeni sayfa açmana ve hem hayallerindeki yaşantıya kavuşmana, zengin olmana hem de huzur bulmana kısaca her açıdan sevinç duyacağın günler geçireceğine delalet etmektedir. Allah en iyisini bilendir.


 6. 33
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Esselamu aleykum ve Rahmetullah kardeşim. 3 4 gece önce bir rüya gördüm bu geceki rüyamla benzer şekilde. İlk rüyamda altın bileziklerimi eşim ailesiyle kavga edip benden alıp asansöre binip terkediyordu beni ve cüzdanımda bir bileziğimin kırıldığını görüyordum mehrimi alıp gidiyordu. Bu gece de alyansımı ve tektaşımı ihtiyaçtan satmak için kuyumcuya gidiyorduk onlarda yüzüklerimi ortadan ikiye ayırıyor bir cımbızla tutup bana gösteriyorlar. Ben üzülüyorum işlemden geçeceğini geçiriyorum aklımdan.. Hayra yorun inşaAllah..


 7. 34
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Rüya sahibi tarafından düşünmeden yapacağı bir davranış veya söyleyeceği bir söz nedeniyle üzüntü içine gireceğine görmüş olduğun altınların kırılıp ayrılması ise bir sağlık sorunu ile uğraşma ihtimaline, geçici bir probleme ve bununla baş etmek için Allah'ın şifasına başvuracağına sonunda sıhhatine kavuşup sorunlardan arınacağına delalettir. Allah en iyisini bilendir.


 8. 35
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda gerçekte bana iş vermesini beklefiğim bayano görüyorum önce bi yerde oturup patates kızartması yiyoruz sonra bana takılarını veriyor içinde alyansı var yüzüğü parmağıma takıyorum yarısona kadar oluyor sonra evine gidiyorum ve orada yüzüğü kaybediyorum arıyorum ve buluyorum bulunca çok seviniyorum.. acaba işle ilgili bi rüyamı olacak mı yorumlarsanız çok sevinirim


 9. 36
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Görmüş olduğun rüya iş ile alakalı olabilir. Tabi bunu kesin olarak söylemek zor fakat tabirinde yapmak istediğin şeye erişmek, kısmetinin açılması, hayaline kavuşmak, muradının olması manasında olup hayırlı gelişmelere gebe olduğu bir gerçektir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


Git İlk 23