Anasayfa
23 Mayıs 2023, 20:44
dualar
Yönetici

Allah belanı versin demek günah mı ?

Allah belanı versin demek günah mı ?

mum
birine "Allah belanı versin" demek

Bu çok ağır bir bedduadır. Geröekten biri belayı hak etmişse bizim bedduamız yerini bulmuştur günaha girmeyiz ama belayı hak eden biri değilse, günahkar oluruz ve belaya biz müstehak oluruz.

Okudunuz mu?  Kardeşlik Duamız

Cevap: Allah belanı versin demek günah mı ?

MECİDİE
bela okumak çok iyi bir şey değildir hark eden zalime gerekli ceza verilir ama hak etmeyene de söylenirse Allah korusun sorumlu olabilirsin Allah belanı versin demek ağır bir laftır


Yorum: Allah belanı versin demek günah mı ?

Kayıtsız Üye
Annem hergün bana beddua ediyor ben buna çok üzülüyorum ama abilerime çok iyi davran iyor bazen düşüyorum a çaba beni üvey evlatlikmi aldılar diye düşüyorum abilerim annenden bişey isteyince hemen veriyor ben istediğim zaman bana beddua ediyor ama babam öyle değil babamdan Allah razı olsun her zaman bana iyi davranıyor Allah babamı korusun

Okudunuz mu?  Mahmud Efendi'nin k.s bu Duasına Amin diyelim inşAllah

Allah belanı versin ne demek, Allah belani versin demek günahmı, Allah belanı versin demek günah mı

Bu kategoride yer alan Anlamını bilmediğimiz duaları okurken ne düşünelim? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Allah belanı versin demek günah mı ? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.