Anasayfa
17 Haziran 2021, 22:16
kadin
Yönetici

Nihat hatipoğlunun hamile bayan için verdiği dua

Kayıtsız Üye
nihat hatipoğlu nun hamile bayan için verdiği dua örneğine ihtiyacım var


Cevap: nihat hatipoğlu nun hamile bayan için verdiği dua

imam
Hamile kadının yapacağı özel bir dua var mıdır?

Yazar: Sorularla İslamiyet

Kaynaklarda böyle bir duaya rastlayamadık.

Okudunuz mu?  Adetliyken dini kitap okumak

En makbul dua, namazlardan sonra yapılan duadır. Hamileliği bir fırsat bilerek, namazlardan sonra, ya da her hangi bir zamanda arzu ettiğiniz duayı yapın ve rahmeti sonsuz olan Allah’ın lütuf ve ihsanına güvenin. Onun kapısı her zaman açıktır.

Duaların en güzeli ayet ve hadislerde yer alandır. Bunun dışında en makbul dua -şekli ne olursa olsun- samimi olarak yapılan duadır. Çünkü Allah, duanın edebî yönüne değil, kalbî yönüne bakar.- Kırık-dökük lafızlarla yapılan ihlaslı bir dua, belagat türleriyle süslü, fakat ihlassız olan bin duadan daha- değerlidir.

Okudunuz mu?  Hamura Katılan Malzemelerin Ekmek Üzerindeki Etkileri Nelerdir ?

hamileyken okunacak dualar nihat hatipoğlu, hamilelikte okunacak dualar nihat hatipoğlu, hamilelikte okunması gereken dualar nihat hatipoğlu

Bu kategoride yer alan Evlilik dışı hamile kaldım ve kurtaj oldum affı varmıdır başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Nihat hatipoğlunun hamile bayan için verdiği dua Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.