Anasayfa
8 Mayıs 2021, 23:17
missa01
Abone

Düşük olan bebekler cennette anne babasını bekler mi ?

Düşük olan bebekler cennette anne babasını bekler mi ?

Kayıtsız Üye
merhaba ben 5 sene önce 3 aylık bebeğim düşük olmuştu acaba onlar öbür dünyada yerleri varmı anne babasını beklerlermi:)


Yorum: Düşük olan bebekler cennette anne babasını bekler mi ?

muvaffak
Düşük olan bebeklerin, ölü doğan bebeklerin durumu ile alakalı Peygamberden sahih ve sahih olmayan bir sürü kaynaktan haber gelmiştir. Cennet yerinde Allah kimsenin isteğini geri çevirmez.

Okudunuz mu?  Kötü olarak nitelendirdiğimiz davranışlar ve düzeltilmesi için yapılması gerekenler

düşük olan bebekler, anne karnında ölen bebek ile ilgili hadisler

Bu kategoride yer alan Hz İsa'yı babasız yaratmasının sebebi nedir,bundaki hikmetler nelerdir? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Düşük olan bebekler cennette anne babasını bekler mi ? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.