Anasayfa
24 Kasım 2021, 17:04
Namaz
Abone


Gripken burundan gelen iltihap abdesti bozar mı?

Kayıtsız Üye
Abdest aldıktan sonra illa ki bir süpürmek gerekiyor ve süpürünce de sarı iltihap geliyor. Bu abdesti bozar mı? Böyle namaza dursak başımız ağrıyor ve vücuda eziyet.


Cevap: Gripken burundan gelen iltihap abdesti bozar mı?

mum
Burun akıntısı ve abdestGripken iltihap akmaz, akan şey değişik bir sümük olsa da abdesti bozmaz.


Yorum: Gripken burundan gelen iltihap abdesti bozar mı?

Kayıtsız Üye
qrip nedeniyle namazda burundan gelen akinti namazı bozarmi?


Yorum: Gripken burundan gelen iltihap abdesti bozar mı?

arifselim
Namaz kılarken burundan gelen akıntı namaza engel değildir namazı bozmaz. Burundan gelen akıntının ne namazla nede abdestle hiç bir ilgisi yoktur. kılınan namaz geçerlidir.
Kayıtsız Üye
Sinuzit veya başka bir hastalıktan burnundan yesil sıvı akması abdesti bozarmi


Hassan
Yukarıda da yazıldığı gibi abdesti bozmaz.
Çaylak2017
Burundan gelen koyu sarı su (bazen sıvı bazen biraz daha koyu, sümüğe yakın kıvamda oluyor) abdesti bozar mı? (Doktor Sinüzit var demişti) Burundan çıkması ya da burundan ağzımıza gelmesi arasında fark olur mu?


Tevbe
Genizden içe akan yani dışarı çıkmayan şey abdesti bozmaz. Akan şeyin irin mi yoksa sümük mü olduğunu kokusundan anlayabilirsiniz irin pis kokuludur.
Acizanekul
Sinizutten dolayi cikan sivi abdesti bozar mı


burun akintisi abdesti bozarmi, burun akıntısı abdesti bozar mı, burundan su gelmesi abdesti bozar mıBu kategoride yer alan Namaz kılmak için en az kaç tane dua bilmemiz gerekir ? Namaz Hakkında Yardım başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! 2021-2022 Ders ve Çalışma Kitapları TIKLA!
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Gripken burundan gelen iltihap abdesti bozar mı? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.