Anasayfa
8 Mayıs 2021, 10:53
missa7
Abone

Kafirlerle sevgili olmak

Kafirlerle sevgili olmak

Kayıtsız Üye
mesela bir kız kafir erkekle sevgili olur gezer opusur böyle bir sürü cinsel yakınlaşması olur ama evlenmezse dinden çıkrmi ya da mesela bir erkek kafir erkeği internetten kizim diye kandırıp öpücükler gönderip cinsel konular konuşsa askimli konuşup flört etse ya da bir kız kafir kızı erkeğim diye kandırıp böyle şeyler konuşsa askimli sevgilimli konuşup yakın muhabbetler kursa öpücükler atsa cinsel konuşsa dinden çıkar mi

Okudunuz mu?  Çocuğuma koyabileceğim en güzel hanım sahabe isimleri

Cevap: Kafirlerle sevgili olmak

Şem’a
Bu günahlar münafıkların işidir ama dinden imandan çıkarmaz
Müslüman asla yalan söylememeli karşıdaki kafir bile olsa


Cevap: Kafirlerle sevgili olmak

hokucu
Ben şöyle bir şey duymuştum.

Eğer erkek müslüman kadın kafir olursa evlilik dine mümkün,ama tersi durumda evlilik olmaz,caiz değil şeklinde duymuştum.

Okudunuz mu?  Maaş ve kiralık evin zekatı

kaldı ki her ne sebeple olursa olsun. Allah’ın düşmanı ile dostluk (her ne sebeple ve cinsiyette olursa olsun) kesinlikle uygun değil.

Bu kategoride yer alan Kötü insanların şerrinden korunmak için okunacak dua başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Kafirlerle sevgili olmak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.