Anasayfa
8 Mayıs 2021, 23:37
sizden7
Abone

Evlenmeden önceki günahımız evlilikle affedilir mi

Evlenmeden önceki günahımız evlilikle affedilir mi

papatya0503
merhabalar . ben 21 yaşında istanbulda üniversite öğrencisiyim . yaklaşık 1 yıl önce tanıştığım kız arkadaşımla birbirimizi çok sevmeye başladık ve günah olduğunun farkında olmamıza rağmen zina ettik . son zamanlarda kız arkadaşım gece uyandığında yanında birinin varlığını hissetmeye başladı .bende de huzursuzluk başladı . ve tövbe edip bu kötü şeyleri bırakma kararı aldık . tövbe edip namaza başlamak istiyoruz . ciddi bir ilişkimiz var ve evliliğe doğru gidiyoruz kız arkadaşımın ailesiyle tanıştım gayette anlaşıyoruz . tövbe etmemiz durumunda bu geçmişte yaşadığımız günahlar evlilikte sıkıntı olur mu ? ve bendeki huzursuzluk ile kız arkadaşımın gece uyandığında yanında birini hissetmesi neye yorumlanır ? çok teşekkürler .

Okudunuz mu?  Şafii mezhebine göre gusül de bir yer unutulursa ve sonra hatırlanırsa ne yapılmalıdır?

Yorum: Evlenmeden önceki günahımız evlilikle affedilir mi

Şem’a
İnanan insanlara bazı uyarılar gösterilir belki bu ondan dolayıdır.
Sizi izleyen ve gözetleyen Rabbinizde ve meleklerden utanın bir daha zinadan uzak durun.
Tövbe edin ve bir daha yapmayın eski günah silinir ve evliliğinize zararı olmaz

Okudunuz mu?  İmam-ı Buhari mezheb imamız olabilir mi ?

evlenmeden önceki günahımız evlilikle affedilir mi, evlenince günahlar silinir mi, sevgiliyle evlenince günahlar silinir mi

Bu kategoride yer alan İftira attım ne yapmalıyım başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Evlenmeden önceki günahımız evlilikle affedilir mi Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.