Anasayfa
8 Mayıs 2021, 12:34
missa1
Abone

Vesvese gelmezse imanda sorun mu vardır?

Vesvese gelmezse imanda sorun mu vardır?

Kayıtsız Üye
Uzun süredir vesveseler geliyordu kendi içimde kavga ediyordum ama şimdi bitti acaba imanım mı zayıfladı diye korkuyorum?

Bana çok aşırı vesvese geliyordu şimdi çok gelmiyor bide sabahları çok oluyor akşamları olmuyor korkuyorum ya bu imanın zayıflıgındansa diye vesvese olunca rahatsi z oluyorum olmayınca da korkuyorum bir sıkıntı mı var diye?

Okudunuz mu?  Amenerrasulü ve fazileti

Yorum: Vesvese gelmezse imanda sorun mu vardır?

ACİLSERVİS
Vesveselerin tamamına yakını cahillikten olur imanın güçlülüğünden değil. Sende okuyup doğrusunu anlamış ve uygulamaya başlamışsın demek ki.


vesvese

Bu kategoride yer alan Sakal, Sünnet ve Hadisler başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Vesvese gelmezse imanda sorun mu vardır? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.