Anasayfa
25 Haziran 2022, 20:38
admin
Yönetici

Öpüşmek gusül abdestini bozar mı ?

mum
Dudaktan öpüşmek gusül abdesti gerektirir mi?

Meni çıkmadığı sürece hayır gusül gerekmez. Çünkü gusül gerektiren şeyler meni çıkması ve cinsel ilişkdir.
sevişmek gusül gerektirmiyor.


Kayıtsız Üye
Merhaba ben 4444 duaya başladım ve buna başlamadan önce gusül tazelemiştim o günün gecesinde bir kadınla öpüştüğümü gördüm ve bundan etkilendim sabah baktım hiç bir şey yok yine de güslumu tazeladım 3 gün yanı bugün yine sabah namazından sonra bir kadınla öpüştüğümü gördüm ve yine etkilendim rüyamda kasılma oldu sabah kaldım baktım yine iç çamaşırım tertemiz genç bir kız olduğum için evde her gün duşa girmeye çekiniyorum. Ve rüyamda neden kızlardan etkileniyorum uyandığımda bu da beni çok tedirgin ediyor ve içerleniyorum. Lütfen bana yardımcı olur musunuz 4444 için almam gerekmese de normal namaz için almam gerek. Ne yapmalıyım, teşekkürler

Okudunuz mu?  Mezi Nedir? İslamda Mezi nin Hükmü / Mezi gelince ne yapmalı

Ensar
Sevgili kardeşimiz rüyanızda gördüğünüz şeylerden dolayı eğer çamaşırınız temiz yani bir akıntı meni dediğimiz sıvı gelmediyse gusül banyo almanıza gerek yoktur. Namazlarınızı da normal abdest alarak kılabilirsiniz.

Okudunuz mu?  Bakire olmayan kızla evlenmek günah mı?
Bu kategoride yer alan Mezi Nedir? İslamda Mezi nin Hükmü / Mezi gelince ne yapmalı başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Öpüşmek gusül abdestini bozar mı ? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.