Anasayfa
29 Ocak 2024, 0:07
sizden7
Abone

Gusül alırken bir yerinde cıkmayan leke

Gusül alırken bir yerinde cıkmayan leke

halo42
Gusül alırken serçe parmağımda yaramı kan lekesi mi yoksa başka bir şey mi anlayamadım fakat gusül almadan önce banyo yaptım orayı iyice sabunla suyla bezle yıkadım çıkmayan bir şey gusülden çıktıktan sonrada ince uçlu bir şey ile orayı çıkarmaya çalıştım cıkmadı bende gittim bir daha lavoboda yıkadım

Okudunuz mu?  Şafii mezhebine göre etil alkol dışındakiler(örneğin metil alkol ve setil alkol) necis midir namaza engel midir?

gusül alırken burnumda bir şey kalmıştı sümkürdüm sümük varmış bende bidaha su çektim burnuma yıkadım


Cevap: Gusül alırken bir yerinde cıkmayan leke

Şema
Çıkmayan leke daha sonra çıkarılır ve yıkanır


Cevap: Gusül alırken bir yerinde cıkmayan leke

halo42
lekemi yoksa yaramı oda bilmiyorum yarada olabilir en uraştım ama cıkmadı heralde yara

Bu kategoride yer alan Hanefi mezhebinde olan kimse, gusül abdesti Maliki mezhebini vs..taklit etmesi? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Gusül alırken bir yerinde cıkmayan leke Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.