Anasayfa
8 Mayıs 2021, 10:55
missa7
Abone

Cennette Ünlü Biri Olmak

Cennette Ünlü Biri Olmak

Kayıtsız Üye
Selamunaleykum benim kaç gündür aklima takılan bir soru var cennette her istedigimiz olur ve sonsuzdur fakat aklima takilan soru şu mesela ben bu dünyada ünlü olmus bir sarkiciyla arkadaş olup onunla konsere cikmak istiyorum fakat insanlarda olcak binlerce mumkunmu bu çünkü bu dunya daki hayalim bu şimdiden teşekkürler Allah razı olsun hepimizden

Okudunuz mu?  Allah gezegenleri neden yarattı

Cevap: Cennette Ünlü Biri Olmak

İslam
Cennette o kadar güzel şeyler varki bu gibi şeylere ihtiyaç duyulmaz.
Ama sen ve hayranı olduğun sanatçı cennete giderseniz elbette bize şarkı söylersiniz bizde dinleriz inşAllah


Yorum: Cennette Ünlü Biri Olmak

Kayıtsız Üye
Merhabalar benim bir sorum vardi,
Benim bu dunyadaki hayalim bir unlu olmak fakat bunun gerceklesmeyecegini biliyorum. Peki bu dunyada gerceklestiremedigim hayalimi cennette gerceklestirebilir miyim?

Okudunuz mu?  Yaz kuran kursu dilekçe örneği

Yorum: Cennette Ünlü Biri Olmak

arifselim
Merhabalar kardeşim. Cennetin güzelliklerinin yanında bu düşüncelerin çok sıradan ve basit kalacaktır. Önemli olan cennete girmektir. Sen cennete girdikten son ne istersen elde edeceksin buna çok ünlü olmak da dahildir.

Bu kategoride yer alan Utanarak dünyada helallik alamamak başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Cennette Ünlü Biri Olmak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.