Anasayfa
30 Ocak 2024, 13:49
Sohbet
Yönetici

Yeni evlerin eski evlere göre genellikle çok katlı olmasının nedeni nedir?

Yeni evlerin eski evlere göre genellikle çok katlı olmasının nedeni nedir?

melle
Çok katlı apartmanların yapılması yer darlığı, insanların birlikte yaşamayı istemesi, Arazilerin telef olmaması gibi durumlardır. Çünkü herkes müsteakil ev yaparsa çok yer kaplar ve araziler azalır sıkıntı olur.

Okudunuz mu?  Aile büyüklerimize karşı saygı sevgi içeren davranışlar nelerdir?

Cevap: Yeni evlerin eski evlere göre genellikle çok katlı olmasının nedeni nedir?

AYSEN
daha karlı görünüyor bir arazi üzerine yapılan çok katlı apartmanlar artık daha revaşta öyle bir zamanki artık mezarlar bile üst üste katlı yapılıyor


çok katlı evlerin yapılma sebebi nedir, yeni evlerin eski evlere göre genellikle çok katlı olmasının nedenleri neler olabilir, çok katlı evlerin yapılma sebebi

Bu kategoride yer alan Peygamberimizin hendek savaşında yaptığı istişareler başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Yeni evlerin eski evlere göre genellikle çok katlı olmasının nedeni nedir? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.