Anasayfa
29 Ocak 2024, 0:08
sizden7
Abone

Bir şey içerken sağ elin serçe parmağını kaldırmak

Bir şey içerken sağ elin serçe parmağını kaldırmak

qwert123
Selamun aleykum bir şey içerken sağ elin serçe parmagini kaldirmak sünnet midir eğer sünnetse serce parmagi tam dik mi yapacagiz ?


Yorum: Bir şey içerken sağ elin serçe parmagini kaldirmak

imam
Bir şey içerken serçe parmak kaldırılmaz
İÇME ADABI
İçilecek şeyin helal olmasına dikkat etmek, besmele çekmek, oturarak içmek, içmeye ihtiyacı olan varsa ikram etmek, üç defada içmek, içilecek şeye üflememek, içtikten sonra Allah’a şükretmek.

Okudunuz mu?  Kevser suresi ihlas suresinden daha kısadır namazın ilk rekatında kefser ikinci rekatında ihlas okun

su içerken serçe parmağını kaldırmak, Su içerken serçe parmak kaldırmak

Bu kategoride yer alan Hanefi mezhebinde olan kimse, gusül abdesti Maliki mezhebini vs..taklit etmesi? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Bir şey içerken sağ elin serçe parmağını kaldırmak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.