Anasayfa
22 Eylül 2022, 5:21
sizden7
Abone

Coca cola’nın içinde hayvan kanı var mı ?

İsimsiz üye
Selâmün aleyküm. Uzun bir zaman coca cola içmeyi bırakmıştım ama sonra yine başladım (başlamaz olaydım). Bugün de aklıma birden bu soru geldi. Coca cola’nın içinde gerçekten bir hayvanın (böcek, fare) kanı var mı ? Sadece satış yapmak için bunu gizliyor olabilirler mi ? 😣

Okudunuz mu?  Dua etmeye baslamadan önce ALLAH a hamd efendıye salatus selam getırmek ıcın hangı dua edılıyor ?

Yorum: Coca cola’nın içinde hayvan kanı var mı ?

Omer Faruk
Coca Colanın içeriği gizlidir. Dolayısıyla herşey olabilir. Tavsiyem batıdan gelen ve ne olduğunu bilmediğniz şeyleri tüketmeyiniz.

Okudunuz mu?  Namazda secdede iken "Allahu Ekber" demek namazı bozar mı?

coca cola hayvan varmidir, coca cola satmak caiz mi, Coca cola

Bu kategoride yer alan İlahiyat okumayı bırakmalı mıyım? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Coca cola’nın içinde hayvan kanı var mı ? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.