Anasayfa
8 Ağustos 2021, 17:32
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada takma diş görmek

Rüyada takma diş görmek

Kayıtsız Üye
Selamun aleykum hocam iyiki varsınız
Rüyamda yandaki azı dişim dolgulu olan pat diye elime düşüverdi. Ne oldu demeye kalmadan alt dişlerim de sanki takma diş kullanıyormuşum gibi elime geldi elime aldım temiz geldi ya dedm bnm dişlerim bukadar temiz değildi ama korktum hocam tabirlerde ikilemde kaldım hep Allah razı olsun bir tabir etseniz teşekkür ediyorum

Okudunuz mu?  Rüyada tüm ailenin öldüğünü görmek

Yorum: Rüyada takma diş görmek

Tohat
Ve aleyküm selam. Sağlık sorunu veya aile ortamında yaşayacağın bir sorunla üzüleceğine ya da alacağın bir haber neticesinde kısa bir süre de olsa kederleneceğine durumu toparlayarak üzüntünü silip süpüreceğine delalet etmektedir. Doğrusunu bilen yalnız Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada Ünlü Bir Kimse Görmek (imam nablusi)

Yuxuda protez dis gormek

Bu kategoride yer alan Rüyada tapınak görmek ne demek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada takma diş görmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.