Anasayfa
8 Mayıs 2021, 2:11
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada Nikah memuru görmek (İmam Nablusi)

Rüyada Nikah memuru görmek (İmam Nablusi)

Ensar2
Nikah memuru tabiri
Rüyada nikah memurunu görmek, bekar için evlenmeye; evli kimse için de boşanmaya veya rüyayı görenin gördüğü miktarca önder olmaya; rüya sahibi veya başkası için yapılan bir anlaşmaya delalet eder.


Cevap: Rüyada Nikah memuru görmek (İmam Nablusi)

YAZGÜLÜ
Rüyada nikah memuru görmek devlet dairesinde bir işinizin olacağına ve bundan dolayı tanıdık bir kişi ile devlet kapısındaki olan işinizi çözmenizde yardımcı olacağına işaret eder.

Okudunuz mu?  Rüyada mülakata girmek

Yorum: Rüyada Nikah memuru görmek (İmam Nablusi)

Kayıtsız Üye
selamün aleyküm,

30 yaşında bekar bir bayanım şuan evlilik ile ilgili bir durumum da yok. rüyamda evimdeyim biri benim imam nikahımı kıyıyor bir hoca (imam)
imamın yüzünü falan görmüyorum sadece ellerini görüyorum. evlendiğim kişi yanımda ama onun da yüzünü falan görmüyorum kim olduğunu da bilmiyorum. yorumlarınız için teşekkürler.

Okudunuz mu?  Rüyada mezarlık görmek

Yorum: Rüyada Nikah memuru görmek (İmam Nablusi)

Tohat
Ve aleyküm selam. Bu rüyanın iki şekilde tabiri mevcuttur. Rüya sahibi hem herkesin dikkatini çekebilecek kadar özgür düşünceli ve özgür hareket edebilen bir kimse olduğuna hem de yakınları veya dostları sayesinde tanışacağı bir çok kişinin uygun olduğunu düşündüğü biriyle tanışacağı manasındadır. Allah en iyisini bilendir tabi.

Okudunuz mu?  Rüyada namaz kılamamak

rüyada nikah memuru görmek, Rüyada nikah nablusi

Bu kategoride yer alan Rüyada Mısır Tanrısı/Tanrılarını Görmek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada Nikah memuru görmek (İmam Nablusi) Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.