T-U Rüya Tabiri

Rüyada Ütü Görmek (imam nablusi)

Rüyada Ütü Görmek (imam nablusi)

İsrâ
ÜTÜ

Rüyada ütü görmek birkaç şekilde yorumlanır; sıcak ütü görmek bir iş için iyi bir teklif alacağınıza; terzi ütüsü görmek, yeni bir habere; büyük bir fabrika ütüsü görmek, bir ev yaptıracağınıza veya satın alacağınıza delalet eder. Elbiselerinizi ütülediğinizi görmek, işlerinizin düzeleceğine işarettir.


Cevap: Rüya Tabiri: Rüyada Ütü Görmek (imam nablusi)

YAZGÜLÜ
Rüyada ütü yaparken görmek kimsenin cesaret edemediği bir konu hakkında kendi isiyatifinizi kullanarak sorunun üstesinden geleceğinize ve bu sayede cevrenizde ününüzün artacağına ve ütü yaparken kendinizi görmek ise başarınızın daha da çok artmaya işaret eder.


Yorum: Rüyada Ütü Görmek (imam nablusi)

Kayıtsız Üye
Hayirli gunler hocam arkadaşim beni ruyasinda görmüş karbeyazi esyalar utuyormusum ama çok beyazdi diyor fakat utuyu yarida birakmisim arkadaşim ruyasinda yorum yapiyormus utu yapmayi birakmasi iyi olmadi diye hayirdir insAllah.Allah razı olsun sizden hocam


Yorum: Rüyada Ütü Görmek (imam nablusi)

arifselim
Hayırlı günler. Rüyada bu şekilde ütü yaptığının görülmesi iyidir. Hayatının istediğin şekilde geçmesine, çokça sevinmeye, mutlu olmaya ve devamla şen şakrak olacağına tabir edilir. Allah’tan hayırlısını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamun aleyküm hocam rüyamda kocaman bahçedeyim baştan aşağı yer sofrası kurulmuş bir sürü tabak ve o tabağın içinde dolmalar var her yer dolma baktım ütü yapıyorum gömlek ütülüyorum sonra beni götürdüler Bi eve o ev de saray gibi belki Bi eşyası milyon dolarlıktı rüyamda öyle diyorlardı o evi geziyordum beni gezdiriyorlardı uyandım


Tohat
Ve aleyküm selam. Tatsız ve sıkıntılı günleri geride bırakarak gönlünce yeyip içeceğin, gönlünce gezip yaşayabileceğin bir hayata sahip olabileceğini göstermektedir. Rüyandaki görkemli hayata benzer bir hayatın olabileceğine işaret etmektedir. Hakkıyla tabiki Allah bilebilir.


rüyada ütü görmek ihya, rüyada ütü yapmak imam nablusi, ütü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu