Anasayfa
13 Eylül 2022, 9:31
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada mezarın üstünde köpek görmek

Rüyada mezarın üstünde köpek görmek

Özge
Ruyamda ölmüş bir arkadaşımın mezarını gördüm fakat mezardaki o değil. Mezarın ustunde bağlı olarak köpek vardı. arkadaşim Bu köpekmiş. yanına gitmistim. İlk başlarda köpek cagresiz ve halsiz bir haldeyken beni gordukce kendine gelmeye başladı. Çok tatlı bir kopek di.
Olmus arkadaşıma dualar ediyorum ve şık şık da mezarını ziyaret ediyorum. Allah rızası için yardım eder misiniz? Bilinçaltım mi yoksa bir msj mi var.?
Allah Razı Olsun.

Okudunuz mu?  Rüyada merdiven çıkarken namaz kılmak

Yorum: Rüyada mezarın üstünde köpek görmek

arifselim
Allah rahmet eylesin. Arkadaşını bu şekilde görmenin işareti ona bol bol dua edilmesi anlamındadır. Çünkü hayatta olan birisini bu şekilde görmek, kibirli ve hoş davranmayan birisi olmasına yorumlanır. Onlara dua et ve imkanın varsa az çok bir miktar fakirlere ruhları için sadaka ver.


Yorum: Rüyada mezarın üstünde köpek görmek

Kayıtsız Üye
Selamün aleyküm. 1 ay önce babam vefat etti. Çok hastalıklarla uğraştı. Bu gece rüyamda mezarına ziyarete gitmişim. Ama mezarın üzerinde boynunda yukarısı başı var ve canlı. Hareket ediyor. Sıkıntılı bir şekilde kafasını sağdan sola felan çeviriyor. Ama hiç bana bakmadı. Bende ayakta mezarın başındayım. Sonra kafa yavru bir köpeğe dönüştü. Hani köpekler sırt üstü bir o yana bir bu yana dönerler ya öyle yapıyor. Sonra köpek gidiyor. Mezarın üstünde köpeğe ait bişeyler varmış. Pisliği mi bilmiyorum tam olarak. Köpek bir daha gelmesin diye annem toprakla onu kapatıyor. Daha sonra ben artık nereden geliyosam tekrar gelip mezarın başına Fatiha okuyorum. Normalde bugün ziyaretine gideceğim ve abimin mesajları var duyar duymaz bilmiyorum onları başında konuşacağım babamın. Rüyamdada onları söylüyorum fatihayı okuduktan sonra. Daha sonrasında uyandım. Çok meraklandım. Acaba ne demek bu rüya. Şimdiden teşekkür ederim.

Okudunuz mu?  Rüyada mavi gözlü erkek görmek

Yorum: Rüyada mezarın üstünde köpek görmek

arifselim
Aleykum selam. Allah rahmet eylesin ve çektikleri günahlarına kefaret eylesin. Bu rüyanın en makbul olan yorumu ona ancak bol bol dualarda bulunmaktır. Eğer imkanınız varsa ruhuna olmak üzere sık sık sadakalar dağıtın. Bunun dışında özel bir mana ile tabir edemeyiz. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada Meme Görmek (imam nablusi)

Kayıtsız Üye
Anladım.Allah razı olsun. İnşaAllah Rabbim yerinde dinlendirsin. Kendisi sağlığında rüyayla amel edilmez derdi. Ama işte böyle bir rüya görünce kafama takıldı. Sizde yorumlamasanızda pek iyi şeyler düşünmediniz sanırım. Dediğiniz gibi herşeyi herşeyi hakkıyla bilen yalnızca Allah’tır. Allah’a emanet olun.

Okudunuz mu?  Rüyada mekkeye gitmek

arifselim
Allah senden de razı olsun. Her ne olursa olsun bunlar sadece birer rüyadır ve daima bize düşen rüyaların hayrını dilemek olmalıdır. Rüyalar insanın elinde olan şeyler değildir ve çoğunluk bilinçaltı nedenlerden dolayı görülürler.


Kayıtsız Üye
Rüyamda dedemin üstüne dua etmeye gittim dua ederken dedemin üstünde bağlı yavru bir köpek gördüm sonradan bir şekilde bu yavru köpek bir şekilde bana ulaştı ilk fırsatta elimi ısırdı sonrasını hatırlamıyorum

Okudunuz mu?  Rüyada Mülk süresini okumak

arifselim
Allah rahmet eylesin. Bizim anladığımız kadarıyla bu rüya gören kimse ile ilgili olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hiç istemediği ve beklemediği birisinden bir zarar göreceğine işaret olarak tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Rüyamda bir siyah köpegin mezar daki ölünün elini yiyordu ve sonra bana doğru koştu ve yüzüme doğru nefesini üfledi ve seni yemiyecem çok tokum dedi köpek ama nefesi çok pis kokuyodu rüyamdan dolayı çok üzgünüm nedir acaba

Okudunuz mu?  Rüyada memeden kurtçuk çıkması

arifselim
Geçiştirilen işlere, sonra yaparız diyerek ertelenen şeylerden dolayı büyük pişmanlık ve zararların görülmesine işaret olarak yorumlanır. Daha isabetli yorum için sana özel ve yüz yüze yorumlanması gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Merhaba,rüyamda babamın mezarını yer değişikliği için açtığımızı ama değiştirmeden üzerini 1 gün açık unuttuğumuzu ve o 1 gün sonundada köpeğin gidip organlarını hep bir yerlere savurduğunu gördüm .Rüyada köpeğe kızıyorum ve sanki köpek bize açık unuttuğumuz için bize kızar gibi havladığını hissettim .Sonra ben ağlaya ağlaya düzeltiyordum .Bu ne anlama geliyor?

Okudunuz mu?  Rüyada Mezarda ölü birinin azap çektiğini görmek

Tohat
Merhaba. Maalesef hoş olmayan bir süreç yaşayacağınızı fakat çok geçmeden bunlardan ve geçmişten ders alarak kendiniz için doğru olanı yapacağınız bir zamana gireceğinizi gösteren bir rüyadır.


Kayıtsız Üye
Rüyamda ya yeni almışım evi yada taşınmışım başka bir eve o sitenin evin önünde köpek mezarlığı gördüm ya ben yaptım yada vardı başında ben durıyordum garibime giden mezarın üstü meyvalıydı yeşil incir vardı sonra Cok yakın Bi erkek arkadaşım geldi yanıma hayırlı olsun burayamı taşındın dedi şaşırdım ve uyandım anlamı nedir acaba teşekkürler

Okudunuz mu?  Rüyada market görmek

Tohat
Maddi ve manevi olarak güzel gelişmeler için kapı aralayacağına işaret eden bu rüyanda meydana gelebilecek olumlu olaylarla mutlu olacağına işarettir. Bekar için aşık olacağına evliler içinse bir bebek sahibi olacağını gösterir. en doğrusunu bilen Allahtır.


rüyada mezarın üstünde köpek görmek, mezarın üstünde köpek görmek, Ruyada mezar basinda kopek gormek

Bu kategoride yer alan Rüyada nasr suresi okumak başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada mezarın üstünde köpek görmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.